Yes, I wish to receive information about health care in Czech Republic

Yes, I wish to receive information about health care in Czech Republic

Nabídka a ceník varixy

Varixy dolních končetin

Chirurgické odstranění varixů žil dolních končetin. Operační výkon spočívá v odstranění patologicky změněných žil dolní končetiny. Provádí se po dohodě s pacientem v celkové nebo svodné anestezii. Výkon je prováděn při hospitalizaci, která trvá obvykle jeden nebo dva dny, 3. a 10. den ambulantní kontrola a odstranění stehů.

Součástí výkonu je předoperační vyšetření včetně laboratorních testů, vlastní operační výkon. Součástí výkonu je anestezie, pooperační zajištění, potřebné léky, pobyt na lůžku - obvykle 1 až 2 denní hospitalizace s pooperační rehabilitací a fyzioterapií. Součástí ceny jsou spotřebované léky i zdravotnický materiál.

Pacient je hospitalizován na lůžku v jedno nebo dvoulůžkovém pokoji. Pokoje mají vlastní bezbariérové koupelny a toalety, TV, satelit, internet. Vizita lékaře dvakrát denně, rehabilitace dvakrát denně, nepřetržitý dozor sestry. Strava pětkrát denně dle zvyklostí pacienta.

Ceník varixy

 

 

 

počet dnů hospitalizace

cena

Chirurgické odstranění varixů jedné nohy

1 - 2

1000 €


Do naší nabídky jsme zařadili pouze nejčastější problémy, se kterými pacienti přichází. V rámci možností našich partnerských zdravotnických zařízení se vždy pokusíme zajistit takovou zdravotní péči, která odpovídá klinickému stavu pacienta a jeho očekávání. Pro každého pacienta připravíme individuální léčebný plán, který může obsahovat i péči, která v nabídce není aktuálně uvedena.

Cena léčby bude vždy stanovena přísně individuálně, podle léčebného plánu vytvořeného pro každého jednotlivého pacienta. Cena léčby je vždy součástí nabídky pro konkrétního pacienta, v konkrétním zdravotnickém zařízení a v určité době. Příklady cen uvedené v ceníku jsou pouze orientační, nezávazné, konkrétní ceny se od nich může významně lišit. Některé ceny jsou zpracovány jako balíčky a obsahují i pobyt v nemocnici, jiné ceny jsou stanoveny pouze pro operační výkon. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme zjistit cenu péče, kterou potřebujete.

Call me back

Enter your telephone number, we call you back soon. Enter your email as well, please. Thank you.

Contact us