Да, я хочу получить информацию о качественном и доступном лечении в Чехии

Да, я хочу получить информацию о качественном и доступном лечении в Чехии

Nabídka a ceník varixy

Varixy dolních končetin

Chirurgické odstranění varixů žil dolních končetin. Operační výkon spočívá v odstranění patologicky změněných žil dolní končetiny. Provádí se po dohodě s pacientem v celkové nebo svodné anestezii. Výkon je prováděn při hospitalizaci, která trvá obvykle jeden nebo dva dny, 3. a 10. den ambulantní kontrola a odstranění stehů.

Součástí výkonu je předoperační vyšetření včetně laboratorních testů, vlastní operační výkon. Součástí výkonu je anestezie, pooperační zajištění, potřebné léky, pobyt na lůžku - obvykle 1 až 2 denní hospitalizace s pooperační rehabilitací a fyzioterapií. Součástí ceny jsou spotřebované léky i zdravotnický materiál.

Pacient je hospitalizován na lůžku v jedno nebo dvoulůžkovém pokoji. Pokoje mají vlastní bezbariérové koupelny a toalety, TV, satelit, internet. Vizita lékaře dvakrát denně, rehabilitace dvakrát denně, nepřetržitý dozor sestry. Strava pětkrát denně dle zvyklostí pacienta.

Ceník varixy

 

 

 

počet dnů hospitalizace

cena

Chirurgické odstranění varixů jedné nohy

1 - 2

1000 €


Do naší nabídky jsme zařadili pouze nejčastější problémy, se kterými pacienti přichází. V rámci možností našich partnerských zdravotnických zařízení se vždy pokusíme zajistit takovou zdravotní péči, která odpovídá klinickému stavu pacienta a jeho očekávání. Pro každého pacienta připravíme individuální léčebný plán, který může obsahovat i péči, která v nabídce není aktuálně uvedena.

Cena léčby bude vždy stanovena přísně individuálně, podle léčebného plánu vytvořeného pro každého jednotlivého pacienta. Cena léčby je vždy součástí nabídky pro konkrétního pacienta, v konkrétním zdravotnickém zařízení a v určité době. Příklady cen uvedené v ceníku jsou pouze orientační, nezávazné, konkrétní ceny se od nich může významně lišit. Některé ceny jsou zpracovány jako balíčky a obsahují i pobyt v nemocnici, jiné ceny jsou stanoveny pouze pro operační výkon. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme zjistit cenu péče, kterou potřebujete.

Мы Вам перезвоним

Мы Вам перезвоним

Свяжитесь с нами